Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Schumachera może uratować tylko cud

Sporty motorowe

rss

Schumachera może uratować tylko cud

2014.03.08//  P. Rączka
Rodzina Michaela Schumachera podróżuje po świecie na konsultacje do najlepszych neurochirurgów na świecie, aby uzyskać informacje na temat tego, jak można uratować życie byłego kierowcy Formuły 1. Wszyscy specjaliści są niemal jednego zdania, że pacjent może pozostać w stanie wegetatywnym do końca życia, a zmianę jego sytuacji może uratować tylko cud. Z reguły śpiączka farmakologiczna trwa maksymalnie trzy tygodnie, ale były kierowca Ferrari i Mercedesa jest w niej już od dwóch miesięcy.
- Rodzina dowiedziała się od nich, że tylko cud może uratować Michaela. On jest na złej drodze, ale dopóki nikt z Schumacherów oficjalnie tego nie potwierdzi, nie możemy niczego publikować – pisze "The Daily Telegraph", powołując się na zdanie doświadczonego dziennikarza. Schumacher do tej pory nie odzyskał świadomości, choć procest wybudzania trwa od ponad miesiąca.
Schumachera może uratować tylko cud
Schumachera może uratować tylko cud
Schumachera może uratować tylko cud

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Schumachera może uratować tylko cud

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   Schumachera może uratować tylko cud