Motoryzacja   »   Tuning   »   Seat Leon ST Cupra - Siemoneit Racing wycisnęło sporo mocy

Tuning

rss

Seat Leon ST Cupra - Siemoneit Racing wycisnęło sporo mocy

2019.02.04//  J. Kruczek
Seat Leon ST Cupra stanowi idealny wybór dla osób potrzebujących auta rodzinnego, które czasem pozwoli na dozę rozrywki. Auto wyposażono w dwulitrowy silnik o mocy 296 KM i momencie 380 Nm, co daje sporo możliwości na drodze.
Okazuje się, że Seat Leon ST Cupra może być jeszcze bardziej imponujący. Firma Siemoneit Racing przedstawiła ciekawy pakiet wzmacniający za cenę 23 800 euro. Taka kwota pozwoli zmienić rodzinne kombi w pojazd dumnie wkraczający na terytorium supersamochodów.
Siemoneit Racing
Siemoneit Racing Seat Leon ST Cupra
Siemoneit Racing

Tunerowi udało się wycisnąć z jednostki szalone 514 KM i 620 Nm momentu obrotowego. Szereg modyfikacji silnika pozwoliło zmienić rodzinne kombi w pocisk na kołach. Auto po modyfikacjach osiąga setkę w czasie zaledwie 3,4 s. W kolejne 6,8 s dobijemy do 200 km/h. Prędkość maksymalna pozostanie ograniczona do 280 km/h.
Siemoneit Racing
Siemoneit Racing
Siemoneit Racing

Inżynierowie firmy wprowadzili modyfikacje w siedmiobiegową przekładnię oraz zastosowali układ zawieszenia od firmy KW. Na pokładzie zagościły hamulce przeszczepione z Audi RS3. Całość modyfikacji wieńczą 19-calowe felgi obute w opony Michelin Sport Pilot Cup 2. Zapewne znajdą się osoby uważające taką moc za nieco zbyt dużą. Dla nich przygotowano pakiet wzmacniający Leona do 444 KM. W tym wypadku cena wynosi 14 900 euro.
Siemoneit Racing
Siemoneit Racing
Siemoneit Racing

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Seat Leon ST Cupra - Siemoneit Racing wycisnęło sporo mocy

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Seat Leon ST Cupra - Siemoneit Racing wycisnęło sporo mocy