Motoryzacja   »   Samochody   »   Skoda Octavia Scout - prezentacja uterenowionego kombi

Samochody

rss

Skoda Octavia Scout - prezentacja uterenowionego kombi

2020.06.13//  J. Kruczek
Skoda Octavia najnowszej generacji doczekała się wersji Scout i producent przygotował małą niespodziankę. Oczywiście uterenowione kombi będzie dostępne z napędem 4x4, ale klienci chcący tylko wyglądu i nie planujący zjazdu z asfaltu będą mogli kupić modele przednionapędowe. O ich sensie niech już każdy zadecyduje sam.
Rolę przednionapędowej wersji przejmie model z silnikiem 1,5 TSI ze skrzynią manualną. Pozostałe wersje z dwulitrowymi jednostkami TSI (190 KM) i TDI (150 KM, 200 KM) będą oferowane tylko z napędem 4x4. Najmocniejsza wersja będzie mogła ciągnąć przyczepy o masie do 2000 kg.
Skoda Octavia Scout
Skoda Octavia Scout Skoda Octavia Scout
Skoda Octavia Scout

Skoda Octavia Scout wydłużyła się o 16 mm i poszerzyła o 15 mm. Felgi w rozmiarach 18 lub 19 cali wraz ze specjalnymi oponami podnoszą kombi o 15 mm. Oczywiście nadwozie zostało ubrane w charakterystyczne osłony, a kierowcy będą się mogli cieszyć diodowymi światłami przeciwmgielnymi oraz reflektorami adaptacyjnymi.

Skoda Octavia Scout
Skoda Octavia Scout
Wnętrze ozdobiono chromowanymi elementami i zadbano o kontrastowe przeszycia na tapicerce. Akcenty w kolorze Tabor Brown i loga Scout od razu zwracają uwagę na wersję w jakiej się znajdujemy. Skoda Octavia Scout ma oficjalnie zadebiutować w lipcu, ale nie ujawniono harmonogramu dystrybucji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Skoda Octavia Scout - prezentacja uterenowionego kombi

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Skoda Octavia Scout - prezentacja uterenowionego kombi