Motoryzacja   »   Samochody   »   Skoda Superb Outdoor - odświeżony model z pakietem terenowym

Samochody

rss

Skoda Superb Outdoor - odświeżony model z pakietem terenowym

2014.01.21//  J. Kruczek
Outdoor jest niczym innym, jak uterenowioną wersją Superba. Limuzyna została wyposażona w dodatkowe osłony podwozia oraz nakładki na karoserię. Zwiększono też prześwit co w połączeniu z napędem na cztery koła pozwoli lepiej sobie radzić w delikatnym terenie. Auto można nazwać czeską namiastką Audi Allroad.
Skoda Superb Outdoor
Skoda Superb Outdoor Skoda Superb
Skoda Superb Outdoor

Superb od dłuższego czasu występował w wersji Outdoor, ale model ten nie cieszył się dużą popularnością. Lifting zapewne nie dźwignie słupków sprzedaży, ale pozostawia klientom opcję wyboru co zasługuje na uznanie. Większość producentów rezygnuje z wariantów nie przynoszących milionowych zysków.

Pakiet Outdoor jest dostępny z każdą wersją silnikową, o ile auto posiada pakiet wyposażenia Elegance. Zachodnie kwoty za dopłatę do Outdoor`a wynoszą równowartość 7000 złotych. Polskie ceny nie zostały jeszcze zdradzone, ale powinno to nastąpić już niedługo. Superb w uterenowionej wersji może się okazać całkiem praktycznym i przydatnym samochodem.
Skoda Superb Outdoor
Skoda Superb Outdoor Skoda Superb
Skoda Superb Outdoor

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: skoda


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Skoda Superb Outdoor - odświeżony model z pakietem terenowym

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Skoda Superb Outdoor - odświeżony model z pakietem terenowym