Motoryzacja   »   Tuning   »   Smart Brabus Electric - elologiczny maluch w zestawie z futurystycznym rowerem

Tuning

rss

Smart Brabus Electric - elologiczny maluch w zestawie z futurystycznym rowerem

2012.03.04//  A. Ruciński
Niemiecki Brabus kojarzy się głównie z potężnymi silnikami i Mercedesami wykręconymi do granic możliwości. Nie oznacza to jednak, że tuner nie lubi bardziej futurystycznych form. Świadczy o tym mały Smart szykowany na targi w Genewie. Auto jest elektryczne i na wyposażeniu posiada rower.

Z zewnątrz auto wyróżnia się czarno-zieloną kolorystyką. Jaskrawe lusterka, oraz elementy sportowego body kitu przyciągają uwagę. Podobną kolorystykę znajdziemy we wnętrzu, co może przyprawić prowadzącego o mały ból głowy po dłuższej jeździe. Szczęśliwie elektryczne pojazdy nie pozwalają na długą jazdę.
Smart Electric Brabus
Smart Electric Brabus Smart Electric Brabus
Smart Electric Brabus

Fotele zostały pokryte skórą a pedały wykonano ze stali nierdzewnej. Tuner nie mógł pominąć mocy silnika i w ten sposób seryjne, elektryczne 75 KM zostało zamienione na 82 KM oraz 135 Nm momentu obrotowego.  Jak widać ekologię też się da podrasować. Zawieszenie obniżono o 10 mm i utwardzono. Dzięki temu w nadkolach zmieszczono kute felgi w rozmiarach 16-cali z przodu i 17-cali z tyłu. 
Smart Electric Brabus
Smart Electric Brabus Smart Electric Brabus
Smart Electric Brabus

Razem z podrasowanym Smartem otrzymamy rower wyposażony w 500-watowy silnik elektryczny pozwalający osiągnąć maksymalnie prędkość 45 km/h. Ten ciekawy zestaw zostanie pokazany na targach w Genewie, a niedługo po targach pojawi się w salonach wybranych krajów. Niestety nie znamy ceny auta i roweru.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: worldcarfans, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Smart Brabus Electric - elologiczny maluch w zestawie z futurystycznym rowerem

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Smart Brabus Electric - elologiczny maluch w zestawie z futurystycznym rowerem