Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   TRANSPOLONIA Road Race - 4 dni i 1000 km

Sporty motorowe

rss

TRANSPOLONIA Road Race - 4 dni i 1000 km

2011.02.16//  Rafał Bednarz
W dniach 14-17 lipca br. odbędzie się pierwsza edycja nowej imprezy motoryzacyjnej o charakterze sportowo-turystycznym: TRANSPOLONIA Road Race. Założeniem wydarzenia jest rywalizacja startujących załóg na zamkniętych próbach sportowych połączona z ekscytującą podróżą przez całą Polskę. TRANSPOLONIA Road Race adresowana jest do wszystkich miłośników szybkiej jazdy w profesjonalnych i bezpiecznych warunkach, połączonej z ekskluzywnym letnim wypoczynkiem.
TRANSPOLONIA Road Race - wyścig przez Polskę Pilotki, które wezmą udział...
TRANSPOLONIA Road Race - wyścig przez Polskę ...w TRANSPOLONIA Road Race
TRANSPOLONIA Road Race - wyścig przez Polskę ...już w lipcu 2011 roku

Wyścig przygotowany został przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w środowisku motorsportu i branży mediowo-eventowej, dzięki czemu uczestnicy mogą być pewni profesjonalnej organizacji prób sportowych, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa Międzynarodowej Federacji Samochodowej FIA, oraz zaskakującej, ekscytującej formy imprezy.
Podstawę wydarzenia stanowi rywalizacja na próbach wyścigowych, które poprzez swoją zróżnicowaną formę ukażą uczestnikom złożoną naturę motorsportu. Ponad sto kilometrów jazdy na czas zostało rozlokowanych na torach wyścigowych oraz w innych ciekawych lokalizacjach, wśród których znajdzie się między innymi jeden z najdłuższych pasów lotniczych w Europie. Próby zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zrównać szanse wszystkich startujących samochodów – od rasowych supersamochodów, poprzez bardzo mocne limuzyny, do zwinnych hot hatchów, oraz dać satysfakcję zarówno z idealnie pokonanej trudnej sekcji technicznej, jak i z odwagi wymaganej przy pokonywaniu najszybszych partii.
TRANSPOLONIA Road Race - wyścig przez Polskę
TRANSPOLONIA Road Race - wyścig przez Polskę
TRANSPOLONIA Road Race - wyścig przez Polskę

Trasa TRANSPOLONIA Road Race ma na celu ukazanie startującym różnych wizerunków Polski podczas czterodniowej podróży liczącej ponad 1000 km. Przez ten czas zmierzą się z bardzo różnorodnymi doświadczeniami – od bycia w centrum zainteresowania całego miasta i fleszy fotoreporterów, po wyciszenie się i spotkanie z dziewiczą naturą najcenniejszych polskich rubieży.

TRANSPOLONIA Road Race - wyścig przez Polskę
Do każdej z prób sportowych będzie można podejść kilkukrotnie, dzięki czemu za kierownicą będą mogły sprawdzić się obydwie osoby stanowiące załogę, bez sztywnego podziału na pilota i prowadzącego. Unikatową atrakcją TRANSPOLONIA Road Race jest oferta współpracy z profesjonalną pilotką. Przeszkolone przez czołowych polskich kierowców wyścigowych zawodniczki będą stanowiły nie tylko nieocenioną pomoc w najefektywniejszym pokonywaniu prób sportowych, ale i zadbają o komfortowe rozwiązanie ewentualnych komplikacji i wspaniałe towarzystwo na trasie.

Dalsze informacje dotyczące TRANSPOLONIA Road Race dostępne są na stronie www.transpoloniaroadrace.com, gdzie dostępne są dane kontaktowe do organizatorów oraz forum. Zapraszamy również na stronę wydarzenia na Facebooku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
TRANSPOLONIA Road Race - 4 dni i 1000 km

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Sporty motorowe   »   TRANSPOLONIA Road Race - 4 dni i 1000 km