Motoryzacja   »   Samochody   »   Tesla Model S Sport - ekologia jeszcze nigdy nie była tak szybka

Samochody

rss

Tesla Model S Sport - ekologia jeszcze nigdy nie była tak szybka

2011.10.04//  P. Kozłowski
Tesla zmieniła oblicze ekologicznej motoryzacji. Amerykański producent udowodnił, że samochody elektryczne nie muszą być brzydkie i nudne. Zamiast tego produkty Tesli kojarzą się ze sportowymi Lotusami i luksusowymi Jaguarami.

Teraz Tesla oferuje swoim klientom jeszcze więcej. Model S to samochód, który łączy w sobie dynamikę, styl i ekologię z zacięciem sportowym. O prezentowanym aucie można spokojnie powiedzieć, że jest wyjątkowy pod każdym względem i zdecydowanie wyprzedza swoich ekologicznych rywali.
Tesla Model S
Tesla Model S Tesla Model S
Tesla Model S

Tesla Model S przyspiesza do setki w zaledwie 5,5 sekundy, a prędkościomierz zatrzyma się dopiero przy 209 km/h. Wartości te tym bardziej zachwycają, ponieważ auto ma zasięg 500 km. Amerykanie lubią jednak poprawiać ideały i dlatego w 2012 roku na rynku zadebiutuje Tesla Model S w wersji Sport. To oznacza jeszcze więcej emocji generowanych z baterii.
Tesla Model S
Tesla Model S Tesla Model S
Tesla Model S

Tesla Model S i Tesla Roadster

Poprawiona wersja elektrycznej limuzyny będzie oferowała przyspieszenie o wartości 4,5 sekundy! Warto zaznaczyć, że sprint do setki w tym czasie oferuje między innymi BMW M5. Zwiększenie osiągów paradoksalnie przyniosło za sobą zwiększenie zasięgu do 512 kilometrów. Uzyskano to między innymi dzięki specjalnym aerodynamicznym felgom. Amerykanie nazywają Model S Sport rewolucyjnym i chyba nikt nie może się sprzeczać z tym zdaniem.
Tesla Model S
Tesla Model S
Tesla Model S
Tesla Model S
Tesla Model S

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: AutoBlogGreen, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tesla Model S Sport - ekologia jeszcze nigdy nie była tak szybka

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Tesla Model S Sport - ekologia jeszcze nigdy nie była tak szybka