Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota GR Supra 2.0 debiutuje na polskim rynku

Samochody

rss

Toyota GR Supra 2.0 debiutuje na polskim rynku

2020.03.28//  J. Kruczek
Toyota GR Supra 2.0 w rok po premierze topowej wersji wjeżdża na polski rynek. Do tej pory klienci mogli wybrać wariant z 340-konnym silnikiem, a teraz w salonach zadebiutowała wersja z mniejszym i nieco słabszym silnikiem. Jest ona też zauważalnie tańsza.
Odsłona Supry z dwulitrowym silnikiem startuje od ceny 209 900 zł. Słabszy model posiada również nowe uboższe wersje wyposażenia, co pozwoliło obniżyć cenę maszyny. Nie oznacza to jednak, że klienci otrzymają spartański samochód sportowy.
Toyota GR Supra 2.0
Toyota GR Supra 2.0 Toyota GR Supra 2.0
Toyota GR Supra 2.0

Najtańszą wersją jest Dynamic ma na wyposażeniu między innymi 18-calowe felgi, podgrzewane fotele obszyte Alcantarą, dwustrefową klimatyzację czy system multimedialny z 8,8-calowym ekranem. Standardowo na pokładzie znajdzie się także komplet systemów bezpieczeństwa.

Wersja Fuji Speedway oferuje ostrzejszy pakiet stylistyczny i 19-calowe felgi. Wnętrze ozdobią wstawki z włókna węglowego i aluminium, a całość dopełni adaptacyjne zawieszenie i aktywny mechanizm różnicowy. Na szczycie oferty znajduje się wersja Executive, w której znajdziemy już wszystko co tylko można zapakować do Supry. Klienci chcący spersonalizować swój egzemplarz skorzystają z tylko jednej opcji, jaka jest zmiana koloru nadwozia. Standardowo Toyota GR Supra 2.0 będzie oferowana z żółtym nadwoziem.
Toyota GR Supra 2.0
Toyota GR Supra 2.0
Toyota GR Supra 2.0
Toyota GR Supra 2.0
Toyota GR Supra 2.0
Toyota GR Supra 2.0

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toyota GR Supra 2.0 debiutuje na polskim rynku

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota GR Supra 2.0 debiutuje na polskim rynku