Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota Hilux Bruiser - uhonorowanie zabawki z 1980 roku

Samochody

rss

Toyota Hilux Bruiser - uhonorowanie zabawki z 1980 roku

2017.10.31//  J. Kruczek
Toyota Hilux Bruiser powstała przy współpracy z firmą Arctic Trucks. Specjaliści od produkcji pojazdów do zdobywania lodowców i wulkanów tym razem stworzyli imponujący pojazd demonstracyjny inspirowany popularną niegdyś zabawką.
Charakter democara nie oznacza, że Toyota Hilux Bruiser nie może jeździć po bezdrożach. Pickup powstał w hołdzie zabawkowemu modelowi z 1980 roku. Firma Tamiya w tamtym roku wydała na świat zdalnie sterowany model do samodzielnego montażu. Prezentowany pojazd jest jego rzeczywistą, współczesną wersją.
Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser

Toyota Hilux Bruiser może się pochwalić barwami nawiązującymi do zabawki. W przestrzeni ładunkowej znajdziemy nawet duża imitację przełącznika ON/OFF, a całość dopełnia długa antena. Po za tym w nadwoziu znajdziemy poszerzenia błotników pozwalające zmieścić 35-calowe koła. Te współgrają z zaawansowanym terenowym zawieszeniem.
Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser

Sercem pickupa został turbodiesel o mocy 146 KM. Silnik napędza wszystkie koła za pośrednictwem 6-biegowej skrzyni manualnej. Toyota Hilux Bruiser nie będzie produkowana. Zamiast tego widoczny na materiałach egzemplarz pojawi się na licznych imprezach motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii.
Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser
Toyota Hilux Bruiser

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toyota Hilux Bruiser - uhonorowanie zabawki z 1980 roku

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota Hilux Bruiser - uhonorowanie zabawki z 1980 roku