Motoryzacja   »   Tuning   »   Toyota Tundra Midnight Rider Tailgater - wymarzona na piknik

Tuning

rss

Toyota Tundra Midnight Rider Tailgater - wymarzona na piknik

2009.11.10//  K. Spychalski
Choć pick-up’y uznawane są u nas za typowe pojazdy robocze, w Stanach Zjednoczonych są jednym z najpopularniejszych środków transportu. Chętnie poddaje się też je modyfikacjom.
Prezentowana Toyota Tundra „Midnight Rider Tailgater” to samochód zaprojektowany przez japońską markę we współpracy z firmą Brooks & Dunn. Najciekawszym elementem przedstawionego pick-up’a jest „paka”, która zamiast transportować ładunki, używana jest w roli istnego „centrum piknikowego”.

Na podróżnych czeka grill, kranik na piwo i lodówka, jak również 42-calowy monitor i specjalnie zaprojektowany system audio. W skład tego ostatniego wchodzą m.in. dwa subwoofery, dwudrożne głośniki wysokotonowe i dwa wzmacniacze.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toyota Tundra Midnight Rider Tailgater - wymarzona na piknik

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Toyota Tundra Midnight Rider Tailgater - wymarzona na piknik