Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   UNO 3 - nowy wymiar poruszania się po drogach

Motocykle, skutery, quady

rss

UNO 3 - nowy wymiar poruszania się po drogach

2011.07.04//  P. Rączka
W dobie kinowych Transformerów narodził się elektryczny skuter, który choć nie przypomina popularnego Megatrona, to jednak potrafi tak jak on ulec transformacji. Uno 3 pomimo swojego wyglądu nie może zostać sklasyfikowany jako motocykl, gdyż jego maksymalna prędkość wynosi zaledwie 50km/h. Dzieło firmy BPG Motors, to idealny pojazd dla osób, które poruszają się w zatłoczonych aglomeracjach i potrzebują bez stania w korku, szybko dojechać do miejsca pracy.
Inspiracja do skonstruowania tego typu pojazdu powstała w Chinach, gdzie przy dużej liczbie ludności problemy z szybkim przemieszczaniem się po mieście, są na porządku dziennym. Uno jest urządzeniem ekologicznym, nie emituje żadnych spalin gdyż napędzany jest silnikiem elektrycznym. Bez zbędnego zsiadania, pojazd w trakcie jazdy może zmienić się z dwukołowca, na jedno kołowca.
UNO 3 ? nowy wymiar poruszania się po drogach
UNO 3 ? nowy wymiar poruszania się po drogach
UNO 3 ? nowy wymiar poruszania się po drogach

Uno 3 będzie do kupienia już w 2012 roku. Benjamin Gulak, szef BPG Motors jest zachwycony nowym dziełem jego firmy - Konstrukcja pozwala Uno do poruszania się po zatłoczonych drogach, budowa natomiast umożliwia łatwe wnoszenie go do pomieszczeń, a przy tym wszystkim posiada zalety tradycyjnego motocykla.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
UNO 3 - nowy wymiar poruszania się po drogach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   UNO 3 - nowy wymiar poruszania się po drogach