Motoryzacja   »   Samochody   »   Vaughn Gittin Jr i Ford Mustang RTR driftują na Nurburgringu. Obszerny klip z próby

Samochody

rss

Vaughn Gittin Jr i Ford Mustang RTR driftują na Nurburgringu. Obszerny klip z próby

2018.10.08//  J. Kruczek
Vaughn Gittin Jr. Pokonał w zeszłym miesiącu cały tor Nurburgring driftem. Producent natychmiast chwalił się tym osiągnięciem, ale dopiero teraz opublikowano obszerne nagranie dokumentujące to wydarzenie.
Film ukazuje, jak Vaughn Gittin Jr. latał bokami po dobrze znanych i kochanych przez fanów motoryzacji zakrętach. Ford Mustang RTR został perfekcyjnie przygotowany do driftu i jak widać każdy zakręt pozwala pokonać jadąc pełnym poślizgiem. Maszyna dysponuje mocą 900 KM wyciskanych z silnika V8. Cała konstrukcja powstała jedynie z myślą o drifcie.
Vaughn Gittin Jr.
Vaughn Gittin Jr. Vaughn Gittin Jr.
Vaughn Gittin Jr.

Vaughn Gittin Jr. W czasie próby pokonania toru driftem zużył aż trzy komplety opon. Tak więc przejazd toru driftem odbył się w segmentach, bowiem były konieczne wymiany kół w poszczególnych sekcjach. Mimo iż nie udało się przejechać całości jednym ślizgiem to przejazd robi piorunujące wrażenie. Prawdziwa symfonia obrazu i dźwięków.
Vaughn Gittin Jr.
Vaughn Gittin Jr.
Vaughn Gittin Jr.
Vaughn Gittin Jr.
Vaughn Gittin Jr.

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Monza Rally Show 2018 - klip z imprezy rajdowejWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vaughn Gittin Jr i Ford Mustang RTR driftują na Nurburgringu. Obszerny klip z próby

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Vaughn Gittin Jr i Ford Mustang RTR driftują na Nurburgringu. Obszerny klip z próby