Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen I.D. Hatchback - produkcja ruszy w 2019 roku

Samochody

rss

Volkswagen I.D. Hatchback - produkcja ruszy w 2019 roku

2018.01.24//  J. Kruczek
Volkswagen oficjalnie potwierdził, że elektryczny model I.D. Hatchback wejdzie do produkcji w listopadzie 2019 roku. Tym samym otrzymaliśmy potwierdzenie, że pierwszy elektryczny model marki z nowej rodziny zadebiutuje dopiero po premierze ósmej generacji Golfa.
Volkswagen I.D. Hatchback otworzy oficjalnie obecność na rynku nowej elektrycznej rodziny marki. Producent szykuje w pierwszej kolejności premierę elektrycznego hatchbacka, crossovera oraz minibusa. Hatchback został pokazany światu w koncepcyjnej wersji w 2016 roku podczas salonu samochodowego w Paryżu. Od tamtego czasu o modelu często przypominano, ale nie zdradzano szczegółów produkcyjnej wersji.
Volkswagen I.D. Hatchback
Volkswagen I.D. Hatchback Volkswagen I.D. Hatchback
Volkswagen I.D. Hatchback

W koncepcyjnym hatchbacku znalazł się silnik elektryczny o mocy 168 KM. Auto wyposażono w baterie gwarantujące zasięg około 600 km. W tej chwili nie wiemy nic na temat produkcyjnej wersji modelu. Jego specyfikacja będzie zależna zapewne od rozwoju baterii. Można tez założyć, że wraz z debiutem ekologicznego modelu z rynku zniknie e-Golf, który mimo rosnącej ostatnio sprzedaży nie jest wielkim hitem.
Volkswagen I.D. Hatchback
Volkswagen I.D. Hatchback
Volkswagen I.D. Hatchback

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Vuhl 05RR - sportowa maszyna oficjalnieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volkswagen I.D. Hatchback - produkcja ruszy w 2019 roku

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen I.D. Hatchback - produkcja ruszy w 2019 roku