Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Passat - poznaliśmy polskie ceny

Samochody

rss

Volkswagen Passat - poznaliśmy polskie ceny

2019.06.22//  J. Kruczek
Volkswagen Passat niedawno doczekał się odświeżenia i w końcu wjechał do salonów nad Wisłą. Dzięki temu dowiedzieliśmy się ile trzeba zapłacić za zastrzyk nowych technologii.
Volkswagen Passat na razie jest oferowany w średniej i topowej wersji. Za obecnie podstawowy wariant Business z silnikiem 2.0 TSI o mocy 190 KM trzeba zapłacić 134 390 złotych. Ten sam próg wyposażenia z silnikiem diesla startuje od ceny 150 290 zł. Klienci mogą sięgnąć po wersję z silnikiem benzynowym o mocy 272 KM i napędem na wszystkie koła co będzie ich kosztować 178 190 zł. W przypadku diesla o mocy 240 KM cena wynosi 182 490 zł.
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Co ciekawe najnowszy Volkswagen Passat nie jest dostępny ze skrzynią manualną. Możliwe, że ta zostanie dodana do oferty wraz z nowym silnikiem diesla o mocy około 150 KM. Ceny bardziej praktycznego wariantu kombi zaczynają się od pułapu 139 690 zł.

Odświeżony Passat został wyposażony w nowoczesne matrycowe reflektory diodowe, najnowszy Digital Cockpit oraz system multimedialny MIB3. W ofercie pojawił się również system Travel Assist oferujący autonomiczne możliwości na autostradach. Volkswagen Passat docelowo będzie dostępny w wersjach wyposażenia Essence, Business i Elegance. Bazowa wersja trafi do oferty w późniejszym czasie. Klienci mają też możliwość zamówienia pakietu R-Line bądź edycji Alltrack i GTE.
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volkswagen Passat - poznaliśmy polskie ceny

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Passat - poznaliśmy polskie ceny