Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Polo Coupe - nierealne marzenie grafika

Samochody

rss

Volkswagen Polo Coupe - nierealne marzenie grafika

2018.01.07//  J. Kruczek
Volkswagen Scirocco ostatniej generacji był jak na standardy niemieckiej marki pojazdem pięknym i wyróżniającym się. Niestety za sportową linią szła zaporowa cena, która skutecznie odstraszyła klientów. W efekcie model sprzedawał się fatalnie, a to przesądziło o jego przyszłości.
Scirocco obecnie nie jest produkowany, ale Volkswagen rozważa w przyszłości stworzenie niewielkiego kompaktowego coupe. Nim to jednak nastąpi swoją wizję takiego pojazdu przedstawił grafik KleberSilva prezentując Volkswagena Polo Coupe. Takie auto miałoby sens. Budowa coupe na bazie hatchbacka pozwoliłaby wykorzystać większość części z miejskiego modelu. Główne zmiany dotyczyłyby nadwozia.
Volkswagen Polo Coupe
Volkswagen Volkswagen
Volkswagen

Zapewne projekt graficzny nie przełoży się w zainteresowanie marki stworzeniem takiego pojazdu. Obecnie Volkswagen skupia się na mani elektryfikacji. I tutaj należałoby szukać przyszłości dla Scirocco. Zapewne w głowach speców od marketingu to elektryczne coupe znacznie lepiej wykiełkuje. My mamy nadzieję, że jeden z najważniejszych modeli w historii marki nie zostanie po prostu uśmiercony.
Volkswagen
Volkswagen
Volkswagen

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volkswagen Polo Coupe - nierealne marzenie grafika

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Polo Coupe - nierealne marzenie grafika