Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Polo - debiut szóstej generacji

Samochody

rss

Volkswagen Polo - debiut szóstej generacji

2017.06.17//  J. Kruczek
Volkswagen Polo doczekał się swojej szóstej generacji, dzięki czemu miłośnicy marki otrzymali model, na który już dość długo czekali. Nowa generacja powstała na platformie MQB co według producenta pozwoliło obniżyć koszty produkcji.

Stylistycznie nowe Polo nie zaskakuje i stanowi ewolucje dobrze znanej formy. Jednak auto zaskakuje jeszcze ostrzejszymi liniami. Całość wygląda nowocześniej dzięki ostrym przetłoczeniom i zaawansowanemu oświetleniu. W ofercie ma się znaleźć 9 jednostek napędowych. Oferta startuje od 1-litrowej jednostki o mocy 65KM,a kończy się na odmianie GTI serwującej nam 200KM. Nowością będzie silnik 1.5 o mocy 150KM z opcją dezaktywacji cylindrów.
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo Volkswagen Polo
Volkswagen Polo


Wnętrze wygląda ciekawiej, a spora część przycisków zniknęła na rzecz 8-calowego systemu multimedialnego. Standardowe zegary także zostały zastąpione przez wyświetlacz, a stacyjka została zastąpiona przyciskiem start/stop. Polo będzie teraz przestronniejsze i pojemniejsze a to za sprawą większego bagażnika o pojemności 351L. Czas pokaże jak nowe Polo zostanie przyjęte przez klientów.

Volkswagen Polo
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volkswagen Polo - debiut szóstej generacji

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Polo - debiut szóstej generacji