Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Touareg Exclusive Edition - luksusowa edycja popularnego SUV'a

Samochody

rss

Volkswagen Touareg Exclusive Edition - luksusowa edycja popularnego SUV'a

2010.10.12//  K. Spychalski
Volkswagen Touareg Exclusive Edition to specjalna edycja niemieckiego SUV'a przeznaczona dla wymagających kientów. Producent zwiększył komfort i styl wnętrza tak, aby zaspokoić najbardziej wybrednych.

Klienci otrzymają do wyboru jedną z dwutonowych tapicerek skórzanych: Pepper Beige z wykończeniem Titan Black oraz Dark Burgundy również w zestawieniu z Titan Black. Centralne części foteli pokryto skórą określaną przez Volkswagena jako „Cool Leather”. Zgodnie z zapewnieniami producenta w gorące dni zastosowana skóra nie nagrzewa się tak bardzo, jak tradycyjna tapicerka.
Volkswagen Touareg Exclusive Edition
Volkswagen Touareg Exclusive Edition Volkswagen Touareg Exclusive Edition
Volkswagen Touareg Exclusive Edition

Z kolei zimą o komfort pasażerów zadba system podgrzewania przednich siedzeń, które mogą być regulowane elektrycznie w 12 pozycjach. Pakiet obejmuje również skórzane wstawki drzwiowe, elementy aluminiowe, czarną podsufitkę, a także ekskluzywne dodatki drewniane.

Na zewnątrz wersję Exclusive Edition od pozostałych wersji odróżniają aluminiowe obręcze Girona o średnicy 19 cali z oponami 265/50 R19 lub „dwudziestki” Tarragona. Do karoserii dodano także srebrne akcenty wchodzące w skład pakietu Chrome & Style.

Volkswagen Touareg Exclusive Edition
Volkswagen Touareg Exclusive Edition
Volkswagen Touareg Exclusive Edition jest sprzedawany w połączeniu ze wszystkimi silnikami oferowanymi w podstawowych Touaregach. Ceny modeli V6 TDI rozpoczynają się w Niemczech od 58 150 Euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: Carscoop; informacja: Mototarget, v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Touareg Exclusive Edition - luksusowa edycja popularnego SUV'a