Motoryzacja   »   Samochody   »   Volvo S60, V60 i XC60 w podrasowanej wersji Black R

Samochody

rss

Volvo S60, V60 i XC60 w podrasowanej wersji Black R

2013.12.21//  J. Kruczek
Volvo większości kojarzy się ze stonowanymi samochodami przeznaczonymi dla rodzin i poważnych biznesmenów. Jednak szwedzka marka potrafi zaskakiwać temperamentem godnym południowców, a nie mieszkańców mroźnej północy. Marka wejdzie w nowy rok z kilkoma modelami podrasowanymi przez Polestar.

Black R Edition to nazwa specjalnej edycji obejmującej modele Volvo S60, V60 i XC60. Wyróżnikiem modeli będzie czerwona barwa nadwozia, czarny grill oraz felgi o unikatowym wzorze i kolorze. W kokpicie znajdziemy dodatki w postaci aluminiowych pedałów, skórzanych foteli kubełkowych, czy rozbudowanego systemu teleinformacyjnego.
Volvo Black R Edition
Volvo Black R Edition Volvo Black R Edition
Volvo Black R Edition

Oczywiście w prezentowanych modelach nie dodatki stylistyczne będą ważne. Każdy z samochodów ma być napędzany silnikiem T6 o mocy 329 KM lub dieslem D5 generującym 230 KM. W obu przypadkach mamy mieć do czynienia z bardzo dobrymi osiągami, choć nie zdradzono oficjalnych danych. Niestety prezentowane auta mają trafić na rynek chiński. Niewykluczone jednak, że zainteresowanie modelami przełoży się na wypuszczenie sportowych odmian na europejski rynek.
Volvo Black R Edition
Volvo Black R Edition Volvo Black R Edition
Volvo Black R Edition

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volvo S60, V60 i XC60 w podrasowanej wersji Black R