Motoryzacja   »   Tuning   »   Volvo XC60 - SUV w rasowym wydaniu od Heico Sportiv

Tuning

rss

Volvo XC60 - SUV w rasowym wydaniu od Heico Sportiv

2013.09.22//  J. Kruczek
Heico Sportiv jest znane między innymi z modyfikacji samochodów marki Volvo. Nie dziwi więc fakt, że tuner czuwa nad kolejnymi premierami marki i szybko wzięło na warsztat odświeżone Volvo XC60. W specjalnym pakiecie znajdziemy szereg modyfikacji stylistycznych i mechanicznych.

Na pierwszy rzut oka zobaczymy nowe zderzaki oraz felgi dostępne w rozmiarach 18-20 cali. Delikatne zmiany zaszły we wnętrzu, gdzie się pojawiła nowa kierownica oraz gałka zmiany biegów. Dodatki są pozornie dyskretne, ale nadają autu sportowego charakteru.
Volvo XC60
Volvo XC60 Volvo XC60 Heico Sportiv
Volvo XC60

Samochód nie mógł się obejść bez odpowiednich modyfikacji mechanicznych. Podstawowym zabiegiem jest oczywiście obniżone i utwardzone zawieszenie. Dodatkowo klienci mogą też zdecydować się na wydajniejsze hamulce. Inżynierowie firmy nie mogli pozostawić nowego SUVa bez ingerencji w napęd. Poprawione hamulce i obniżony zawias musiały się spotkać z modyfikacją oprogramowania sterującego silnika. W efekcie każdy motor może być o kilkanaście procent mocniejszy. Prezentowany pakiet robi bardzo dobre wrażenie i z pewnością będzie ciekawą propozycją dla klientów szwedzkiej marki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volvo XC60 - SUV w rasowym wydaniu od Heico Sportiv

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Volvo XC60 - SUV w rasowym wydaniu od Heico Sportiv