Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Yamaha Tricity - koncepcyjny skuter na trzech kołach

Motocykle, skutery, quady

rss

Yamaha Tricity - koncepcyjny skuter na trzech kołach

2013.11.13//  J. Kruczek
Trójkołowe skutery to dość oryginalny pomysł, ale Piaggio MP-3 pokazało, że takie konstrukcje mogą się cieszyć popularnością. Niewielkie pojazdy wyposażone w trzy koła zapewniają lepszą stabilność i przez to większy komfort podróżowania. Włoska maszyna jest już nieodzownym elementem ulic Paryża, czy Rzymu.
Yamaha Tricity
Yamaha Tricity Yamaha Tricity
Yamaha Tricity

Piaggio okazało się być inspiracja dla japońskiej Yamahy. Ta pracuje już nad własnym trójkołowcem, którego zapowiedzią jest koncepcyjny skuter Tricity. Posiada on dwa koła z przodu i jedno z tyłu, co stanowi o jego wyjątkowości. Takie rozwiązanie ma podobno zapewnić znacznie lepsze prowadzenie się maszyny w miejskiej dżungli.
Yamaha Tricity
Yamaha Tricity Yamaha Tricity
Yamaha Tricity

Skuter posiada silnik o pojemności 125 cm3, co ma być ukłonem w stronę mało doświadczonych użytkowników. Obecnie trwają testy koncepcyjnego modelu, ale niewykluczone, że już w najbliższym czasie pojawi się on w salonach. Wtedy poznamy szczegóły techniczne trójkołowego skutera. Trzeba przyznać, że taki pojazd mógłby być ciekawym środkiem transportu do jazdy po mieście.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: yamaha


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha Tricity - koncepcyjny skuter na trzech kołach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Yamaha Tricity - koncepcyjny skuter na trzech kołach