Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Panamera - prezentacja wnętrza auta

Samochody

rss

Porsche Panamera - prezentacja wnętrza auta

2009.02.26//  Rafał Bednarz

Porsche opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia kabiny swojego, zapowiedzianego na 12 września tego roku, 4-drzwiowego Gran Turismo.

Wnętrze Porsche Panamera zapewnia kierowcy przejrzystą deskę rozdzielczą i wysoki poziom ergonomii - typowe cechy dla aut producenta ze Stuttgartu. Sami pasażerowie również nie mogą narzekać na brak miejsca czy też wygodę podróżowania w nisko umieszczonych, obszernych fotelach. Mimo niezbyt sprzyjającej ku temu sylwetce, bagażnik auta oferuje 445 (Panamera S i 4S) lub 432 (Panamera Turbo) litry objętości, a po rozłożeniu tylnych siedzeń kubaturę wynoszącą nawet 1250 litrów.

Porsche Panamera Porsche Panamera
Porsche Panamera Porsche Panamera
Porsche Panamera Porsche Panamera

Kabina nowego Porsche może być zaaranżowana na wiele różnych sposobów. Delikatna i naturalna, skórzana tapicerka dostępna jest w 13 różnych kolorach i kombinacjach materiałowych, w tym w czterech dwubarwnych zestawach, które mogą się łączyć z siedmioma opcjami wykończeń wśród których, znajdują się takie materiały jak włókno węglowe czy naturalne drewno oliwne.
Porsche Panamera S i 4S standardowo wyposażone są w elektrycznie regulowane w ośmiu płaszczyznach, fotele przednie. Wersja Turbo dodatkowo zawiera także Comfort Memory Package, który pozwalana na zapamiętanie ustawienia nie tylko foteli, ale również elektrycznie regulowanego koła kierownicy. W opcji dostępne są również adaptacyjne fotele sportowe i komfortowe, tylne siedzenia z elektryczną regulacją w wielu płaszczyznach.
Porsche Panamera Porsche Panamera
Porsche Panamera Porsche Panamera
Porsche Panamera Porsche Panamera

Za miły nastrój w aucie odpowiada, pierwszy raz montowany w Porsche, najwyższej jakości zestaw audio firmy Burmester z opcjonalnym systemem dźwięku przestrzennego (High-End Surround System). Składający się z 16 głośników i aktywnego subwoofera zestaw o łącznej mocy 1000 W i powierzchni membran wynoszącej 2400 cm2, wspierany jest przez 300-wattowy wzmacniacz klasy D. Dodatkowo nad dobrym samopoczuciem podróżnych czuwa opcjonalna, czterostrefowa, automatyczna klimatyzacja.
Porsche Panamera Porsche Panamera
Porsche Panamera Porsche Panamera
Porsche Panamera Porsche Panamera

Za bezpieczeństwo bierne podróżnych odpowiada zestaw poduszek powietrznych kierowcy, pasażera, a także kurtyny powietrzne, jak również przednie, boczne i kolanowe poduszki powietrzne. Na liście opcji znalazły się boczne, tylne poduszki powietrzne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: Mototarget


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porsche Panamera - prezentacja wnętrza auta

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Porsche Panamera - prezentacja wnętrza auta