Motoryzacja   »   Samochody   »   Aston Martin DBS GT Zagato - zapowiedź pięknego superauta

Samochody

rss

Aston Martin DBS GT Zagato - zapowiedź pięknego superauta

2019.03.26//  J. Kruczek
Aston Martin w ostatnim czasie pracuje w pocie czoła nad nowymi modelami. Kilka ciekawych maszyn zapowiedziano już podczas minionego salonu samochodowego w Genewie. Teraz poznaliśmy kolejną maszynę, która imponuje swoim wyglądem, a jest nią DBS GT Zagato.
Aston Martin DBS GT Zagato zostanie zbudowany z okazji 100-lecia włoskiego studia projektowego oraz 60-lecie współpracy firm. Producent pochwalił się na razie renderami maszyny i zwiastują one jeżdżące dzieło sztuki. Superauto powstanie na bazie modelu DBS Superleggera i powstanie w liczbie zaledwie 19 egzemplarzy.
Aston Martin DBS GT Zagato
Aston Martin DBS GT Zagato Aston Martin DBS GT Zagato
Aston Martin DBS GT Zagato

Najważniejsze jednak, że auto będzie oferowane w zestawie z modelem DB4 GT Zagato Continuation. Pakiet imponujących samochodów wyceniono na 7 milionów euro. Jak widać nadwozie zostanie mocno przeprojektowane i otrzyma jeszcze bardziej dynamiczne linie podkreślające muskulaturę. Projektanci zastosowali zmodyfikowane światła oraz specjalnie przygotowane felgi. Aston Martin DBS GT Zagato już w fazie konceptu wygląda niczym dzieło sztuki.
Aston Martin DBS GT Zagato
Aston Martin DBS GT Zagato
Aston Martin DBS GT Zagato

Póki co nie zdradzono szczegółów napędu, ale można założyć, że Aston Martin DBS GT Zagato będzie korzystać z 5,2-litrowego silnika V12. Powinniśmy się spodziewać także mocy większej niż 715 KM i 900 Nm z Superlegerry. Superauto trafi w ręce klientów w czwartym kwartale 2020 roku. W przypadku modelu DB4 GT Zagato Continuation dostawy ruszą w czwartym kwartale tego roku.

Aston Martin DBS GT Zagato
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aston Martin DBS GT Zagato - zapowiedź pięknego superauta
 / 
Komentarze do: Aston Martin DBS GT Zagato - zapowiedź...
wiki pisze:

coś pięknego

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Aston Martin DBS GT Zagato - zapowiedź pięknego superauta