Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A7 Sportback - tak będzie wyglądał nowy model

Samochody

rss

Audi A7 Sportback - tak będzie wyglądał nowy model

2010.07.25//  K. Spychalski
Chodzi Wam po głowie Audi A7 Sportback? Całkiem słusznie. Audi pokazało pierwsze oficjalne zdjęcia sportowej limuzyny. Tak jak wcześniej przypuszczaliśmy, finalny model niewiele różni się od auta koncepcyjnego – i bardzo dobrze!

Bryła nadwozia pozostała niemal nie zmieniona, ale wprawne oko dostrzeże subtelne zmiany, jak powiększone lusterka, klasyczne dla Audi światła, czy inaczej ukształtowane wloty powietrza w zderzaku.
Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback

Z wciąż nieoficjalnych informacji wynika, że pod maską Audi A7 Sportback znajdziemy silniki V6 diesla i benzynowe. Możemy również liczyć na zdecydowanie sportowe odmiany S7 i RS7, które jednak dołączą do oferty trochę później.

Bezpośrednim rywalem Audi A7 będzie Mercedes CLS, który wkrótce zadebiutuje w nieco zmienionym designie. Wszystkiemu przygląda się trochę z boku BMW. Sukces A7 Sportback na pewno wpłynie mobilizująco na Bawarczyków, którzy wciąż nie mogą zdecydować się na produkcję podobnego modelu. Trudno porównywać w tej klasie pękate i raczej mało urodziwe BMW 5 GT.

Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback
Tak czy inaczej, nowe Audi A7 Sportback świadczy o tym, iż producenci aut luksusowych na dobre przeprosili się z nadwoziem typu hatchback, które do tej pory kojarzyło się niemal wyłącznie z praktycznymi ale mało wyszukanymi autami dla przeciętnego zjadacza chleba.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: Carscoop, v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A7 Sportback - tak będzie wyglądał nowy model