Motoryzacja   »   Samochody   »   Aviar R67 - elektryczny Mustang z Rosji

Samochody

rss

Aviar R67 - elektryczny Mustang z Rosji

2020.08.10//  J. Kruczek
Rosyjscy inżynierowie i projektanci wpadli na pomysł połączenia klasycznego Mustanga z technologią Tesli. Tak ma powstać Aviar R67, czyli piękny sportowy samochód w stylu retro z imponującym elektrycznym napędem.
Pomysł na tworzenie elektrycznego, klasycznego Mustanga nie jest niczym nowym. Trzeba jednak przyznać, że koncept rosyjskich inżynierów robi fantastyczne wrażenie. Auto ma posiadać lekko unowocześnione nadwozie o wyglądzie kultowego klasyka. Pod karoserią będzie się kryła najnowsza technologia.
Aviar R67
Aviar R67 Aviar R67
Aviar R67

O ile wizualizacje nadwozia prezentują się wyśmienicie, o tyle wnętrze z wielkimi ekranami z Tesli nieco psuje efekt. Najważniejszy w Aviar R67 ma być jednak napęd. Pojazd wykorzysta dwa silniki elektryczne, po jednym na każdą oś. Motory zaoferują łączną moc 840 KM, co pozwoli na przyspieszenie do setki w czasie zaledwie 2,2 s. Producent zapowiada zasięg na poziomie 507 km. Nie pozostaje nic, jak czekać na oficjalną premierę oraz szczegóły dystrybucji.
Aviar R67
Aviar R67
Aviar R67

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aviar R67 - elektryczny Mustang z Rosji

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Aviar R67 - elektryczny Mustang z Rosji