Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M1 - pierwsze szczegóły

Samochody

rss

BMW M1 - pierwsze szczegóły

2010.01.06//  R.Staniec
BMW planuje wypełnić lukę w swoich najbardziej sportowych wersjach aut i przygotowuje odmianę M BMW serii 1. Powinna ona się pojawić na rynku w 2011 roku.
BMW 1 Na razie musimy zadowolić się...
BMW 1 ...bardziej pospolitymi wersjami...
BMW 1 ...BMW z serii 1

Pomimo, iż data jest dość odległa to możemy już trochę powiedzieć o najmocniejszym wariancie. Pod maską znajdzie swoje miejsce sześciocylindrowy silnik, wyposażony w dwie turbosprężarki. W sumie ta orkiestra powinna zagrać na 350 KM.

Zmiana biegów odbywać się będzie w tradycyjny sposób – 6 biegowa ręczna przekładnia. Auto do 100 km/h powinno się rozpędzać w czasie poniżej pięciu sekund. Czyli w czasie gdy Wy czytaliście ten akapit – BMW M1 rozpędziłoby się do „setki”.
BMW 1
BMW 1 BMW serii 1
BMW 1

Zawieszenie auta będzie sztywniejsze w porównaniu ze słabszymi odmianami. Tego zresztą można się było spodziewać. Oczywiście BMW M1 wyposażone zostanie w pakiet ospoilerowania, tak aby nikt nie pomylił najmocniejszej (i najdroższej) odmiany z bardziej pospolitymi braciszkami.

Pozostaje jedno pytanie. Czy BMW wykorzysta oznaczenie M1 w seryjnym aucie? Wszyscy pamiętamy niesamowity model sportowy BMW o tym oznaczeniu, które powodowało szybsze bicie serca u miłośników czterech kółek pod koniec lat siedemdziesiątych XX wieku.
BMW 1
BMW 1
BMW 1
BMW 1 BMW serii1
BMW 1 BMW serii1
BMW 1 BMW serii1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW M1 - pierwsze szczegóły

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M1 - pierwsze szczegóły