Motoryzacja   »   Samochody   »   Cadillac Escala Concept - spektakularna limuzyna debiutuje w Pebble Beach

Samochody

rss

Cadillac Escala Concept - spektakularna limuzyna debiutuje w Pebble Beach

2016.08.20//  J. Kruczek
Przyszłość Cadillaca jest jednym z głównych tematów amerykańskich miłośników motoryzacji. Kultowa marka jest symbolem amerykańskiej motoryzacji, dlatego każdy czeka na kolejne modele i koncepty zwiastujące przyszłość. Najnowszym pojazdem jest Escala i ma reprezentować kierunek rozwoju na najbliższe lata.

Escala został zaprezentowany na Konkursie Elegancji w Pebble Beach. Limuzyna różni się od produkcyjnych modeli zdecydowanie nowocześniejszym wyglądem. Projektanci zmienili kształt grilla oraz wygląd świateł a cała linia nadwozia wydaje się smuklejsza. Poważnej zmianie uległo wnętrze, które nie przytłacza już ciężkim drewnem i skórą. Zamiast tego użyto sporo lekkich materiałów oraz szczotkowanego metalu.
Cadillac Escala concept
Cadillac Escala concept Cadillac Escala concept
Cadillac Escala concept

Deska rozdzielcza utrzymana jest w ascetycznym stylu. Wszystkimi funkcjami samochodu można sterować za pomocą wyświetlaczy OLED. 4 drzwiowe coupe otrzyma silnik o pojemności 4.2 litra oraz mocy w granicach 500KM. Auto powstało na bazie platformy Omega znanej z Cadillaca CT6.Samochód doskonale łączy luksus ze sportem.

Cadillac Escala concept
Cadillac Escala concept
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cadillac Escala Concept - spektakularna limuzyna debiutuje w Pebble Beach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Cadillac Escala Concept - spektakularna limuzyna debiutuje w Pebble Beach