Motoryzacja   »   Tuning   »   Ferrari F8 Spider po tuningu Sennera - dyskretnie i ze smakiem

Tuning

rss

Ferrari F8 Spider po tuningu Sennera - dyskretnie i ze smakiem

2022.08.01//  R. Bednarz
Modyfikowanie supersamochodów w rodzaju Ferrari czy Lamborghini to zawsze ryzykowne zadanie. Tym niemniej jest sporo firm, które podejmują się tego zadania. Jedną z nich jest niemiecki Senner Tuning, który na swój warsztat wziął Ferrari F8 Spider.

Pierwszą zmianą było obniżenie auta poprzez zmianę sprężyn (amortyzatory pozostały fabryczne). Przy tej okazji zainstalowana został również przednia winda, która w sytuacjach tego wymagających (krawężnik, progi zwalniające) podnosi przód auta minimalizując ryzyko zahaczenia o przeszkodę.
Ferrari F8 Spider Senner Tuning
Ferrari F8 Spider Senner Tuning
Ferrari F8 Spider Senner Tuning

Bardziej spektakularną zmianą jest podniesienie mocy auta ze "skromnych" 720KM do 787 KM. W efekcie sprint do setki zajmuje 2.7 sekundy. A wszystko przy akompaniamencie nowego układu wydechowego od Noviteca. Kolejną zmianą są nowe koła. 20 cali z przodu i 21 z tyłu obute w opony Pirelli P Zero.

Całość nie jest krzykliwa i robi bardzo dobre wrażenie. Tak powinien wyglądać tuning aut, których właściciele chcą się wyróżnić na tle podobnych samochodów. 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferrari F8 Spider po tuningu Sennera - dyskretnie i ze smakiem

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Ferrari F8 Spider po tuningu Sennera - dyskretnie i ze smakiem