Motoryzacja   »   Samochody   »   Ferrari SF90 Stradale pojawiło się na torze testowym Fiorano

Samochody

rss

Ferrari SF90 Stradale pojawiło się na torze testowym Fiorano

2019.10.30//  J. Kruczek
Ferrari SF90 Stradale wzbudziło spore zainteresowanie podczas pierwszych prezentacji. Obecnie hybrydowe superauto jest w fazie ostatecznych testów i niedawno zostało przyłapane na torze Fiorano. Dzięki temu możemy zobaczyć nową maszynę w akcji.
Co ciekawe na torze pojawiły się zamaskowane prototypy testowe mimo iż auto zostało już zaprezentowane. Pojawiły się spekulacje, że producent może już pracować nad ostrzejszą wersją nowego superauta. Jednak bardziej prawdopodobne jest to, że mamy do czynienia ze zwykłymi modelami, ale standardowo przygotowanymi do testów.
Ferrari SF90 Stradale
Ferrari SF90 Stradale Ferrari SF90 Stradale
Ferrari SF90 Stradale

Najważniejsze, że mamy okazję zobaczyć Ferrari SF90 Stradale w akcji i posłuchać, jak brzmi napęd hybrydowy. Najnowsza włoska zabawka posiada układ hybrydowy bazujący na 4-litrowej jednostce V8 o mocy 769 KM i momencie obrotowym 800 Nm. Jednostka spalinowa współpracuje z trzema silnikami elektrycznymi. Zestaw cechuje się łączną mocą 986 KM.
Ferrari SF90 Stradale
Ferrari SF90 Stradale
Ferrari SF90 Stradale

Ferrari SF90 Stradale będzie przyspieszał do setki w czasie zaledwie 2,5 s i rozpędzi się do maksymalnej prędkości 340 km/h. Nie zdradzono jakimi czasami może się pochwalić nowe cacko na torze Fiorano.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferrari SF90 Stradale pojawiło się na torze testowym Fiorano

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Ferrari SF90 Stradale pojawiło się na torze testowym Fiorano