Motoryzacja   »   Samochody   »   Fiat 124 Spider - włoski roadster po skromnym liftingu

Samochody

rss

Fiat 124 Spider - włoski roadster po skromnym liftingu

2018.09.05//  J. Kruczek
Fiat 124 Spider wzorem Mazdy MX-5 przeszedł lifting. Okazuje się jednak, że nie pokuszono się o większe modyfikacje. Włosi postawili jedynie na skromny lifting i nie pokusili się o wzmocnienie napędu.
Fiat 124 Spider w podstawowej wersji został wyposażony w nowy 7-calowy ekran zaktualizowanego systemu teleinformacyjnego. Klienci będą mogli wybrać nowy w ofercie lakier Ceramic Grey. Roadster ma też się pochwalić zastosowaniem kilku technologicznych usprawnień, jak radio Sirius XM. Całość zmian w podstawowym modelu uzupełniają nowe wzory pasów na karoserię.
Fiat 124 Spider
Fiat 124 Spider Fiat 124 Spider
Fiat 124 Spider

Więcej zmian wprowadzono w wersji przygotowanej przez Abartha. Inżynierowie wyposażyli sportową maszynę w nowy sportowy układ wydechowy Monza.  Zadba on o miłe dla uszu brzmienie. Zastosowano również drobne modyfikacje w elementach aerodynamicznych oraz zmodyfikowane oznaczenia marki. W ofercie pojawi się pakiet Veleno Appearance Group obejmujący czerwone detale nadwozia oraz jasne wykończenie pedałów i specjalne dywaniki.
Fiat 124 Spider
Fiat 124 Spider
Fiat 124 Spider

Fiat 124 Spider nie otrzymał modyfikacji napędu. A to oznacza, że auto korzysta z silnika 1,4 o mocy 160 KM. W Abarthcie moc wynosi 164 KM. W obu wypadkach jednostki zostały sparowane z sześciobiegową skrzynią manualną bądź automatyczną. Szkoda, że nie pokuszono się o podrasowanie napędu. Mazda MX-5 poszła znacznie do przodu oferując dwulitrową jednostkę o mocy 181 KM.

Fiat 124 Spider
Fiat 124 Spider
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rally Estonia 2019 - efektowne ujęcia z rajduWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fiat 124 Spider - włoski roadster po skromnym liftingu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Często grasz  godzinami, a kiedy skończysz, czujesz, że twoje plecy i szyja cię bolą...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Fiat 124 Spider - włoski roadster po skromnym liftingu