Motoryzacja   »   Samochody   »   Fiat 500X Chicane i Mobe - efektowne edycje na targach SEMA

Samochody

rss

Fiat 500X Chicane i Mobe - efektowne edycje na targach SEMA

2015.11.07//  J. Kruczek
Fiat odkąd jest obecny na rynku amerykańskim nie opuszcza targów SEMA. Także w tym roku marka się zaprezentowała na tuningowej imprezie. Fiat pokazał model 500X w edycji Chicane i Mobe.

Pierwszy ze specjalnych modeli prezentuje sportowy charakter. Auto charakteryzuje niebieski lakier nadwozia, obniżone zawieszenie, 20-calowe felgi, oraz sportowy wydech. To jednak tylko część z przeprowadzonych modyfikacji. Światła zostały przyciemnione, a na nadwoziu pojawiły się dodatkowe czarne wstawki. Całość dopełnia wnętrze z lekkim sportowym zacięciem oraz dawką luksusu w postaci czarnej, skórzanej tapicerki.
Fiat 500X
Fiat 500X Fiat 500X
Fiat 500X

A co z druga propozycją nazwaną Mobe. W tym modelu zastosowano dla kontrastu podwyższone zawieszenie oraz 18-calowe felgi. Projektanci zadbali o bagażnik dachowy oraz akcesoria we wnętrzu ułatwiające przewożenie bagażu. Wszystko skrojone tak, aby auto było idealnym partnerem w podróży. Ciekawie prezentuje się wnętrze gdzie umieszczono czarno-niebieskie fotele wykończone skórą. Fiat przyłożył się do roboty i zaserwował nam bardzo ciekawe auta. Niestety nie będą one raczej dostępne w sprzedaży.
Fiat 500X
Fiat 500X Fiat 500X
Fiat 500X
Fiat 500X
Fiat 500X
Fiat 500X

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fiat 500X Chicane i Mobe - efektowne edycje na targach SEMA

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Fiat 500X Chicane i Mobe - efektowne edycje na targach SEMA