Motoryzacja   »   Samochody   »   Ford C-MAX Hybrid Energi - kwintesencja idei ekologicznego samochodu

Samochody

rss

Ford C-MAX Hybrid Energi - kwintesencja idei ekologicznego samochodu

2012.07.23//  J. Kruczek
Samochody hybrydowe coraz lepiej radzą sobie na rynku. Ekologiczne pojazdy nie tylko szczycą się dobrymi osiągami, ale przede wszystkim stają się dostępne dla szerszej grupy odbiorców. Dotychczas to japońskie konstrukcje przodowały w kwestii hybryd, ale pozostali producenci dołączyli się do walki i ekologia zawitała między innymi w szeregi Forda.
Ford C-MAX Hybrid
Ford C-MAX Hybrid Ford C-MAX Hybrid
Ford C-MAX Hybrid

C-MAX Hybrid Energi jest połączeniem ekologii z dużym rodzinnym vanem. Trzeba przyznać, że w samochodzie tego pokroju napęd hybrydowy jest jak najbardziej słuszny i prezentuje się lepiej i praktyczniej niż w limuzynie kosztującej grube tysiące. Co więcej Ford zdołał skonstruować bardzo wydajny zespół napędowy.
Ford C-MAX Hybrid
Ford C-MAX Hybrid Ford C-MAX Hybrid
Ford C-MAX Hybrid

Nowy Ford potrafi przejechać 38 kilometrów jedynie na napędzie elektrycznym. Hybrydowy układ pozwala na osiągniecie dystansu 885 km. To rewelacyjne osiągi, jak na samochód tej klasy. To obecnie najbardziej wydajna hybryda w segmencie pojazdów rodzinnych.

Pod maską C-MAX`a Hybrid Energi znajdziemy dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 188 KM współpracujący z napędem elektrycznym. Co więcej samochód debiutuje właśnie w USA za cenę 25 995 dolarów. W ten sposób samochód ma otwartą drogę do sukcesu. Pozostaje mieć nadzieję, że w Europie również zapłacimy niewiele za prawdziwy, rodzinny i ekologiczny samochód.
Ford C-MAX Hybrid
Ford C-MAX Hybrid
Ford C-MAX Hybrid
Ford C-MAX Hybrid

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoop, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ford C-MAX Hybrid Energi - kwintesencja idei ekologicznego samochodu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Ford C-MAX Hybrid Energi - kwintesencja idei ekologicznego samochodu