Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren 720S - Wheelsandmore przygotowało pakiety wzmacniające

Samochody

rss

McLaren 720S - Wheelsandmore przygotowało pakiety wzmacniające

2018.03.22//  J. Kruczek
McLaren 720S jest zdecydowanie jednym z najlepszych samochodów brytyjskiej marki. Mimo to zawsze można coś poprawić i z takiego założenia wyszła firma Wheelsandmore serwując nam większy zastrzyk mocy.
McLaren 720S seryjnie korzysta z 4-litrowego silnika V8 o mocy 710 KM i momencie 770 Nm. Niemiecki tuner zdecydował się przygotować dwa progi modyfikacji serwujących solidny wzrost mocy. Pierwsza paczka o nazwie po prostu Stage 1 podnosi moc o 49 KM i moment o 80 Nm. Dla osób wymagających więcej przygotowano pakiet Stage 2 windujący moc McLarena 720S do solidnych 789 KM oraz moment do 880 Nm.
McLaren 720S
McLaren 720S McLaren 720S
McLaren 720S

Tuner nie pokusił się o daleko idące zmiany. Zadbano o przeprogramowaną jednostkę sterującą oraz nowy układ wydechowy. Nie pokuszono się o ujawnienie osiągów zmodyfikowanej maszyny. Szacuje się jednak, że bariera przyspieszenia do setki w czasie 2,9 s zostanie przełamana. Oczywiście Wheelsandmore nie odpuściło sobie modyfikacji wizualnych. I tak pojawiło się obniżone zawieszenie i felgi z motywami kolorystycznymi z nadwozia. Zmiany drobne, ale znacząco uatrakcyjniające superauto.
McLaren 720S
McLaren 720S
McLaren 720S
McLaren 720S
McLaren 720S
McLaren 720S
McLaren 720S
McLaren 720S

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Bentley Continental GT w wersji 2019Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
McLaren 720S - Wheelsandmore przygotowało pakiety wzmacniające

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   McLaren 720S - Wheelsandmore przygotowało pakiety wzmacniające