Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Rajd Dakar: Rafał Sonik zwycięzcą 2. etapu! Polak liderem "generalki"!

Motocykle, skutery, quady

rss

Rajd Dakar: Rafał Sonik zwycięzcą 2. etapu! Polak liderem "generalki"!

2015.01.06//  M. Mikołajczyk
Rafał Sonik od mocnego uderzenia rozpoczął tegoroczny Rajd Dakar. Jeżdżący quadem Polak po kapitalnym finiszu wygrał drugi, liczący 518 kilometrów etap rywalizacji na pustyni. Jakby tego było mało, zawodnik z Krakowa objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej, w której ma blisko 2,5 minuty przewagi nad Ignacio Casale.
Rafał Sonik
Quad
Rajd Dakar

Z kolei wśród motocyklistów najlepszy na poniedziałkowym odcinku był startujący na Hondzie Joan Barreda Bort. W stosunku do niedzieli swoją pozycję wyraźnie poprawił Jakub Przygoński, który awansował na 22. lokatę.

O sporym pechu mówić może Sam Sunderland. Brytyjczyk był liderem po pierwszym etapie zawodów, ale nawigacja wyprowadziła go w pole i zgubił się na trasie, odnotowując potężną stratę do czołówki.

Przypomnijmy, że w kategorii samochodów czwarte miejsce utrzymał Krzysztof Hołowczyc, a swoją przygodę z Rajdem Dakar po pożarze swojego auta niespodziewanie zakończył Adam Małysz.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: inf. własna/dakar.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rajd Dakar: Rafał Sonik zwycięzcą 2. etapu! Polak liderem "generalki"!

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Rajd Dakar: Rafał Sonik zwycięzcą 2. etapu! Polak liderem "generalki"!