Motoryzacja   »   Samochody   »   Renault Arkana wjedzie na europejski rynek w 2021 roku

Samochody

rss

Renault Arkana wjedzie na europejski rynek w 2021 roku

2019.11.04//  J. Kruczek
Renault Arkana to całkiem urodziwy SUV z nadwoziem coupe pokazujący, że marki nie notowane w segmencie premium mogą tworzyć auta naprawdę eleganckie. Niestety pojazd został zbudowany z myślą o rynku rosyjskim i producent nie przewidywał wersji europejskiej. To się jednak zmieniło.
Kassai Koupai reprezentujący koncern Renault udzielił wywiadu, w którym zapowiedział europejską wersję SUVa. Arkana według oficjalnych planów ma się pojawić na Starym Kontynencie w 2021 roku. Samochód przeznaczony dla europejskich klientów przejdzie kilka poważnych zmian. Firma musi dostosować auto do wymogów bezpieczeństwa oraz emisji spalin. Mają zajść też pewne różnice w designie oraz w wyposażeniu SUVa.
Renault Arkana
Renault Arkana Renault Arkana
Renault Arkana

W Rosji oferowany jest 1,6-litrowy silnik wolnossący i to on z pewnością wyleci z europejskiej oferty. Zamiast niego podstawowa wersja powinna być dostępna z doładowaną jednostką 1,3 TCe o mocy 150 KM. Pod maskę mogą też trafić większe silniki bardziej pasujące do charakteru auta. Renault Arkana trafi do oferty jako propozycja pomiędzy Capturem i Kadjarem. Rosyjska premiera wzbudziła spore zainteresowanie w całej Europie. Można więc sądzić, że Arkana ma szanse na stanie się hitem.
Renault Arkana
Renault Arkana
Renault Arkana
Renault Arkana
Renault Arkana
Renault Arkana

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Renault Arkana wjedzie na europejski rynek w 2021 roku

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Renault Arkana wjedzie na europejski rynek w 2021 roku