Motoryzacja   »   Samochody   »   Renault Megane RS Trophy-R - podrasowany hot-hatch dostrzeżony na Nurburgrignu

Samochody

rss

Renault Megane RS Trophy-R - podrasowany hot-hatch dostrzeżony na Nurburgrignu

2019.04.08//  J. Kruczek
Rynek hot-hatchy rozwija się ostatnio dość prężnie i kolejni producenci przygotowują coraz to ciekawsze maszyny. Niedługo na rynek powinna wkroczyć kolejna szybka zabawka, jaką będzie Renault Megane RS Trophy-R.
Renault Megane RS Trophy-R nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Jednak samochód został przyłapany na Nurburgringu. Auto zostało dostrzeżone na kultowym torze bez kamuflażu. Dzięki temu możemy zobaczyć na powyższym nagraniu, jak się prezentuje. Co więcej hot-hatchowi towarzyszył samochód filmowy, więc prawdopodobnie przygotowywano oficjalne nagranie na premierę.
Renault Megane RS Trophy
Renault Megane RS Trophy Renault Megane RS Trophy
Renault Megane RS Trophy

Sam hot-hatch wyróżnia się dodatkowymi elementami aerodynamicznymi w zderzakach, czarnymi felgami z niskoprofilowymi oponami, czy w końcu dodatkowym wlotem powietrza na masce. Oczywiście za zmianami wizualnymi poszły także takie elementy, jak wydajniejszy układ hamulcowy czy przestrojone zawieszenie.
Renault Megane RS Trophy
Renault Megane RS Trophy
Renault Megane RS Trophy

Renault Megane RS Trophy-R zaoferuje także niższą masę. Z tyłu zniknęła kanapa, a w zderzakach zabrakło świateł LED. W miejsce tych ostatnich wstawiono potężne wloty powietrza. Póki co nie znamy szczegółów napędu. Wygląda jednak na to, że niedługo poznamy detale.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Renault Megane RS Trophy-R - podrasowany hot-hatch dostrzeżony na Nurburgrignu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Renault Megane RS Trophy-R - podrasowany hot-hatch dostrzeżony na Nurburgrignu