Motoryzacja   »   Samochody   »   Rimac Concept Two - elektryczne hiperauto żartujące z Richarda Hammonda

Samochody

rss

Rimac Concept Two - elektryczne hiperauto żartujące z Richarda Hammonda

2018.03.15//  J. Kruczek
Marka Rimac jak do tej pory miała w swojej ofercie jeden supersamochód, który zasadniczo ciągle znajduje się w fazie rozwoju. Producent zasłynął przed szerszą publicznością, gdy w programie The Grand Tour, Richard Hammond miał wypadek w modelu One.
Teraz Rimac prezentuje nowy model, który ma być owocem doświadczeń przy projektowaniu i testowaniu poprzednika. Concept Two pojawił się z zaskoczenia na targach w Genewie i zrobił wrażenie między innymi potężną mocą 1914 KM płynących tylko z silników elektrycznych. Producent pokusił się o mały easter egg związany z programem The Grand Tour. A mianowicie w kokpicie znajdziemy gaśnicę opatrzoną w żartobliwy napis "w razie wjazdu pod górę, ugaś pożar".
Rimac Concept Two
Rimac Concept Two Rimac Concept Two
Rimac Concept Two

Samochód prezentuje się imponująco, choć nadal nie znamy detali i osiągów. Z pewnością wrażenie zrobi także cena. Mimo to zainteresowanych nie powinno zabraknąć. Pierwszy model był szybszy na prostej od takich maszyn, jak Bugatti Veyron czy Ferrari LaFerrari. Nowy model ma być jeszcze szybszy.

Rimac Concept Two
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Bentley Continental GT w wersji 2019Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rimac Concept Two - elektryczne hiperauto żartujące z Richarda Hammonda

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Rimac Concept Two - elektryczne hiperauto żartujące z Richarda Hammonda