Motoryzacja   »   Samochody   »   Skoda Enyaq iV - garść szczegółów na temat nowego elektrycznego SUVa

Samochody

rss

Skoda Enyaq iV - garść szczegółów na temat nowego elektrycznego SUVa

2020.05.09//  J. Kruczek
Skoda Enyaq iV ma zadebiutować jeszcze w tym roku i rozbudować ofertę czeskiej marki o kolejny model elektryczny. Najnowszy twór tego producenta łączy w sobie ekologiczny napęd z praktycznymi rozwiązaniami i niezłymi osiągami.
Skoda Enyaq iV jest nieco mniejsza od Kodiaqa i może się pochwalić nadwoziem o długości 4648 mm, szerokości 1877 mm oraz wysokości 1618 mm. Producent zapowiada bardzo przestronne wnętrze. Odpowiednie rozłożenie akumulatorów pozwoliło na wygospodarowanie bagażnika o pojemności 585 l. Skoda Enyaq iV ma oferować nie tylko przestronne wnętrze, ale także bardzo dobrze wyposażone. Multimedia będzie można obsługiwać za pośrednictwem 13-calowego ekranu.
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV

Do wykończenia wnętrza mają zostać użyte surowce, które zdaniem producenta nigdy wcześniej nie były użyte w motoryzacji. Chodzi oczywiście o ekologiczne materiały, a jakie dokładnie to dowiemy się po premierze. Do sprzedaży ma trafić pięć wersji napędowych elektrycznego SUVa.

Skoda Enyaq iV50 ma oferować silnik o mocy 150 KM, napęd na tył oraz akumulatory 55 kWh zapewniające zasięg 350 km. Wersja iV60 skorzysta z takiego samego napędu oraz akumulatorów o pojemności 62 kWh, co wystarczy na pokonanie 390 km. W modeli iV80 silnik posiada moc 200 KM, a baterie pojemność 82 kWh. Zasięg ma wynosić do 500 km. iV80X jako jedyny będzie posiadał napęd na wszystkie koła. SUV w tej konfiguracji otrzyma dwa silniki o mocy 265 KM oraz baterie 82 kWh przekładające się na zasięg 460 KM. Na szczycie oferty znajdzie się wersja RS o sportowym charakterze i mocy 305 KM.
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV

Szczegóły Skody Enyaq iV mamy poznać jeszcze w tym roku. Zobaczymy, czy Czesi przygotują prawdziwy hit.
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Skoda Enyaq iV - garść szczegółów na temat nowego elektrycznego SUVa

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Skoda Enyaq iV - garść szczegółów na temat nowego elektrycznego SUVa