Motoryzacja   »   Samochody   »   Tesla Model 3 będzie prawdopodobnie szybsza od limuzyny Model S

Samochody

rss

Tesla Model 3 będzie prawdopodobnie szybsza od limuzyny Model S

2016.07.14//  J. Kruczek
Tesla Model 3 będzie sporym krokiem naprzód dla samochodów elektrycznych. Właśnie wypłynęły informacje o nowym modelu amerykańskiej marki. Mówią one o znacznie poprawionym napędzie, który został opracowany praktycznie od zera.

Inżynierowie Tesli podczas prac nad Modelem 3 wrócili z napędem do desek kreślarskich. Dzięki temu mogli spojrzeć na całość od nowa. W efekcie zdecydowali się na zastosowanie nowych elementów i poprawionych tranzystorów. A to znacząco zwiększyło wydajność całego układu.
Tesla Model 3
Tesla Model 3 Tesla Model 3
Tesla Model 3

Według nieoficjalnych informacji Tesla Model 3 ma się odznaczać w wersji podstawowej mocą 300 kW. Tutaj wypada wspomnieć, że flagowy Model S cechuje się mocą 320 kW. Biorąc pod uwagę niższą masę i bardziej kompaktowe wymiary wiele wskazuje na to, że Tesla Model 3 będzie zdecydowanie szybsza od dużo droższej limuzyny. A trzeba pamiętać, że Model S już teraz potrafi utrzeć nosa posiadaczom supersamochodów. Jeżeli informacje się potwierdzą to dostaniemy niezwykle wydajne auto. Już teraz można stwierdzić, że Model 3 będzie nowym rozdziałem w historii marki.
Tesla Model 3
Tesla Model 3
Tesla Model 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tesla Model 3 będzie prawdopodobnie szybsza od limuzyny Model S

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Tesla Model 3 będzie prawdopodobnie szybsza od limuzyny Model S