Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota GT86 - odświeżone coupe z kilkoma nowościami

Samochody

rss

Toyota GT86 - odświeżone coupe z kilkoma nowościami

2016.11.27//  J. Kruczek
Toyota GT86 została niedawno pokazana w odświeżonej wersji i już niedługo będzie dostępna na naszym rynku. Producent pokusił się o kilka ciekawych poprawek, choć ciągle nie zdecydował sie na podniesienie mocy swojego sportowego coupe.
 
Jedną z nowości w ofercie będzie pakiet High Performance. Jak już wspomnieliśmy nie mamy co liczyć na wzmocnienie napędu. Zamiast tego zawarto w nim hamulce Brembo z odznaczającymi się kolorem zaciskami, dodatkowo układ kierowniczy ma być zestrojony bardziej sportowo, a stylistycznie dodano kilka ciekawych detali oraz nowe 17-calowe felgi. W efekcie coupe wygląda znacznie agresywniej. Lepsze hamulce pozwolą też na ostrzejszą jazdę.
Toyota GT86
Toyota GT86 Toyota GT86
Toyota GT86

W Polsce ceny nowej GT86 będą w granicach 128 i 131 tys. zł. Kwoty dotyczą odpowiednio modelu ze skrzynią manualną i automatyczną. W ofercie pojawi się wersja Solar Orange Limited, która będzie odznaczała się jaskrawym pomarańczowym kolorem i czarnymi lusterkami oraz wykończeniem w środku ze skóry i alcantary. Wspomniane pakiety mają być dostępne na razie tylko w Japonii, ale z czasem mogą trafić do Europy.

Toyota GT86
Toyota GT86
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toyota GT86 - odświeżone coupe z kilkoma nowościami

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Toyota GT86 - odświeżone coupe z kilkoma nowościami