Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru i Toyota planują stworzenie kolejnego sportowego modelu

Samochody

rss

Subaru i Toyota planują stworzenie kolejnego sportowego modelu

2015.11.09//  J. Kruczek
Subaru i Toyota podczas swojej ostatniej współpracy stworzyły genialne modele BRZ oraz GT86. Są to bliźniacze modele wyposażone w dwulitrowy, 200-konny silnik typu bokser oraz w tylny napęd. W ostatnim czasie dużo się mówiło, że drogi obu marek się rozejdą, a kolejne generacje sportowych coupe będą się od siebie bardzo mocno różnić.
Subaru BRZ
Subaru BRZ Subaru BRZ
Subaru BRZ

Najnowsze wieści mówią jednak o zupełnie innym obrocie spraw. Stosunki między firmami są bardzo dobre, a zaowocuje to kolejnym sportowym modelem opracowanym wspólnie przez inżynierów Subaru i Toyoty. W tej chwili nie wiemy, czy chodzi o następcę modeli BRZ/GT86. Bardzo możliwe, że marki opracują zupełnie nowy pojazd, ponieważ obie zapowiadały zmianę nastawienia na nieco bardziej sportowe.
Subaru BRZ
Subaru BRZ Subaru BRZ
Subaru BRZ

Efekt poprzedniego mariażu był rewelacyjny więc mamy nadzieję na powtórkę z rozrywki. Doświadczenie sportowe inżynierów Subaru oraz technologie i design Toyoty może dać doskonałe połączenie. Pozostaje mieć nadzieję, że prace przebiegną pomyślnie. Producenci zapowiadają, że nowy model zobaczymy przed 2020 rokiem.
Subaru BRZ
Subaru BRZ
Subaru BRZ

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Subaru i Toyota planują stworzenie kolejnego sportowego modelu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Subaru i Toyota planują stworzenie kolejnego sportowego modelu