Motoryzacja   »   Tuning   »   Toyota Prius - sportowy pakiet do nudnej hybrydy od Wald International

Tuning

rss

Toyota Prius - sportowy pakiet do nudnej hybrydy od Wald International

2012.07.09//  J. Kruczek
Toyota Prius zalicza się do grupy ekologicznych, ale bardzo nudnych samochodów. Można by powiedzieć, że Prius jest synonimem powolnej hybrydy. Stylistyka nie porywa, zaś osiągi pozostawiają bardzo dużo do życzenie. Hybryda Toyoty ma być jednak autem oszczędnym, z czego wywiązuje się idealnie.

Część posiadaczy Priusa chciałoby patrząc na swój samochód dostrzec więcej emocji. Właśnie dla nich firma Wald International postanowiła przygotować specjalny pakiet stylistyczny. Hybryda ze sportowym body kitem będzie niewątpliwie robić wrażenie na drodze. Oczywiście pojazd nie pojedzie szybciej, ale wyróżni się na tle innych nudnych Priusów.
Toyota Prius Wald International
Toyota Prius Wald International Toyota Prius Wald International
Toyota Prius Wald International

Tuner postawił na przeprojektowane zderzaki i progi, zaś z tyłu znajdziemy dyfuzor. Całość pokryto czarnym lakierem i uzupełniono ciemnymi felgami z lekkich stopów. Trzeba przyznać, że hybrydowy Prius w takim wydaniu robi wrażenie. Zadbano również o obniżone i utwardzone zawieszenie. Aktualnie tuner dopracowuje szczegóły projektu, co prezentują zdjęcia udostępnione przez firmę. Niestety zabraknie modyfikacji napędu, co byłoby zbyt kosztowne i zaprzeczałoby ogólnym założeniom samochodu hybrydowego. Pakiet powinien niedługo trafić na rynek. Niestety ceny nie są znane.
Toyota Prius Wald International
Toyota Prius Wald International Toyota Prius Wald International
Toyota Prius Wald International
Toyota Prius Wald International

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: waldinternational, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toyota Prius - sportowy pakiet do nudnej hybrydy od Wald International
 / 
Komentarze do: Toyota Prius - sportowy pakiet do nudnej...
Toyota_Polska pisze:

Witamy! Prius oczywiście nie jest samochodem sportowym. To auto o napędzie hybrydowym ? liczy się ekologia i ekonomia. Zachęcamy do personalizowania Waszych Toyot ? czy to poprzez modyfikacje karoserii (naklejki, paint art) czy przdz montaż dodatkowych akcesoriów. W końcu każdy z nas prowadzi auto po swojemu!

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Toyota Prius - sportowy pakiet do nudnej hybrydy od Wald International