Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Atlas Cross Sport - spory SUV w bardziej dynamicznym wcieleniu

Samochody

rss

Volkswagen Atlas Cross Sport - spory SUV w bardziej dynamicznym wcieleniu

2018.03.30//  J. Kruczek
Volkswagen Atlas okazał się hitem i w USA, Rosji oraz Chinach sprzedaje się doskonale. Spory model jest kierowany na specyficzne rynki gdzie takie kolosy maja prawo bytu. Wyniki sprzedaży są tak dobre, że producent postanowił poszerzyć ofertę Atlasa o nowe nadwozie.
Podczas nowojorskiego salonu samochodowego zaprezentowano koncepcyjny model Atlas Cross Sport. Auto bazuje na zwykłym Atlasie, ale styliści znacząco zmienili jego charakter. Przede wszystkim nadwozie otrzymało pochyloną tylną szybę co zmienia go w popularną koncepcję SUVa coupe. Nadwozie nieznacznie się skurczyło i ma długość 4.9m. Głównie dlatego, że Atlas Cross Sport jest autem pięcioosobowym, a nie siedmioosobowym.
Atlas Cross Sport
Atlas Cross Sport Atlas Cross Sport
Atlas Cross Sport

Sercem modelu według założeń miałby być układ hybrydowy typu plug-in o łącznej mocy 355KM bądź klasyczna hybryda o mocy 310KM. Na razie możemy zobaczyć koncept, ale niedługo powstanie wersja produkcyjna. Plan zakłada sprzedaż modelu od przyszłego roku. Jego montaż będzie się odbywał w USA w stanie Tenneesse.

Atlas Cross Sport
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volkswagen Atlas Cross Sport - spory SUV w bardziej dynamicznym wcieleniu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Atlas Cross Sport - spory SUV w bardziej dynamicznym wcieleniu