Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Touareg w nowej odsłonie trafi na rynek w 2017 roku

Samochody

rss

Volkswagen Touareg w nowej odsłonie trafi na rynek w 2017 roku

2015.11.02//  J. Kruczek
Volkswagen od pewnego czasu sukcesywnie odświeża gamę swoich modeli. W obliczu popularności SUVów zaskakujące jest to, że jeszcze nie pokazano nowej generacji modelu Touareg. To się jednak wkrótce zmieni bowiem w 2017 roku mamy zobaczyć następcę popularnej pseudoterenówki.

Touareg zostanie w dużej mierze oparty na nowym Audi Q7. Dzięki temu możemy liczyć na znacznie niższą masę, większą sztywność oraz przestrzeń we wnętrzu. Możemy być niemal pewni, że w związku ze zmianami jeszcze bardziej ucierpią właściwości terenowe. Bądźmy jednak szczerzy. Prawie żaden właściciel Tuarega nie zjeżdżał nim z utwardzonej drogi.
Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg

Silniki i większość elementów wyposażenia powinna pochodzić ze wspomnianego Audi Q7. Najprawdopodobniej najczęściej wybieraną jednostką będzie doskonale spisujący się trzylitrowy turbodiesel. Jeżeli chodzi o stylistykę to możemy założyć, że zostanie ona niemal w całości zaadaptowana z nowego Passata. Możliwe, że niedługo zostaną zaprezentowane pierwsze szkice bądź grafiki koncepcyjne nowego Tuarega.
Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volkswagen Touareg w nowej odsłonie trafi na rynek w 2017 roku

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen Touareg w nowej odsłonie trafi na rynek w 2017 roku