Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen T-Roc - rynkowy debiut w Niemczech

Samochody

rss

Volkswagen T-Roc - rynkowy debiut w Niemczech

2017.09.17//  J. Kruczek
Volkswagen T-Roc ma powalczyć na rynku crossoverów o klientów szukających czegoś żywszego niż to do czego przyzwyczaiła nas niemiecka marka. Jak wypadnie sprzedaż przekonamy sie za kilka miesięcy, ale już teraz klienci mogą składać zamówienia na nowy model w Niemczech.  Ceny startują od pułapu 20 390 euro.

W podstawowym modelu znajdziemy litrowy silnik TSI o mocy 113 KM. Na początku w ofercie ma być także dostępny dwulitrowy silnik benzynowy o mocy niespełna 190 KM oraz dwulitrowy diesel o mocy niecałych 150 KM. W obu mocniejszych wariantach znajdziemy cenioną 7-biegową skrzynię DSG i napęd 4Motion.
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc

Za kilka miesięcy ofertę mają uzupełnić kolejne wersje silnikowe. Klienci mogą zamawiać Volkswagena T-Roc w dwukolorowym nadwoziu z kontrastującym dachem, słupkami i lusterkami. Standardowo wykorzystano systemy bezpieczeństwa monitorujące sytuację przed samochodem oraz dbające o niezjeżdżanie ze swojego pasa ruchu. Oczywiście lista opcji jest bardzo bogata.
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc

Volkswagen T-Roc pojawił się na razie w niemieckich salonach marki. Niedługo powinna wystartować sprzedaż na pozostałych rynkach. Z czasem zobaczymy czy nowy crossover okaże się strzałem w dziesiątkę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Toyota Supra - prezentacja w GoodwoodWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Volkswagen T-Roc - rynkowy debiut w Niemczech

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • Alcatel 5V lawiruje gdzieś pomiędzy niższą i średnią klasą. Smartfon otrzymał elegancki design...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Volkswagen T-Roc - rynkowy debiut w Niemczech