Motoryzacja   »   Samochody   »   Zaprezentowano wyjątkowego Fiata 126p dla Toma Hanksa!

Samochody

rss

Zaprezentowano wyjątkowego Fiata 126p dla Toma Hanksa!

2017.07.15//  J. Kruczek
Tom Hanks otrzyma od Bielszczan wyjątkowego Fiata 126p. Cała sprawa miała swój początek w zeszłym roku, gdy aktor wrzucił do sieci zdjęcie z Maluchem, przy którym nie krył fascynacji polską konstrukcją.

W Bielsku-Białej szybko ten wpis aktora przekształcono w akcję, która wypromuje miasto. Ludzie zrzucili się na Fiata 126p i jego odrestaurowanie. W akcji wziął nawet udział Rafał Sonik. Szybko znaleziono odpowiednie auto, a za jego przygotowanie zabrali się profesjonaliści.
Fiat 126p dla Toma Hanksa
Fiat 126p dla Toma Hanksa Fiat 126p dla Toma Hanksa
Fiat 126p dla Toma Hanksa

Maluch został całkowicie wyremontowany, a o wyjątkowe wnętrze zadbała bielska firma Carlex Design. Barwione na żółto skóry świetnie kontrastują z białym lakierem Malucha. Całość wygląda po prostu obłędnie. Tom Hanks już wyraził swoją radość z tej społecznej akcji. W ramach podziękowania za Malucha wpłacił on datek na szpital pediatryczny w Bielsku-Białej. Wyjątkowy samochód poleci do Toma jesienią tego roku, a aktor zapowiedział już wizytę w Bielsku.
Fiat 126p dla Toma Hanksa
Fiat 126p dla Toma Hanksa
Fiat 126p dla Toma Hanksa

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Bentley Mulsanne W.O. Edition By Mulliner - prezentacja limuzynyWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zaprezentowano wyjątkowego Fiata 126p dla Toma Hanksa!

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

  • Godox zaprezentował nową lamę plenerową Wistro AD400 Pro. Urządzenie może się pochwalić liczbą...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Zaprezentowano wyjątkowego Fiata 126p dla Toma Hanksa!