Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi RS Q3 na pierwszych oficjalnych fotografiach

Samochody

rss

Audi RS Q3 na pierwszych oficjalnych fotografiach

2012.04.19//  J. Kruczek
Audi oznaczone symbolem RS już na samą myśl wywołują wzrost adrenaliny. Niemiecki producent postanowił pójść z obecnymi trendami i zaprezentować małego SUVa Q3 w podrasowanej wersji. Oficjalny debiut nastąpi na salonie w Pekinie, ale Audi udostępniło pierwsze zdjęcia modelu.

RS O3 jest póki, co konceptem, ale patrząc na zdjęcia nie można się oprzeć wrażeniu, ze mamy do czynienia z autem gotowym do produkcji. Auto nie tylko z zewnątrz wygląda rasowo, ale przede wszystkim zaskakuje tym, co pod maską. To dobrze znany, 2,5-litrowy, pięciocylindrowy benzyniak z doładowaniem. W tym przypadku jednostka generuje 360 KM mocy, dzięki czemu Q3 może przyspieszać 0-100 km/h w czasie około 5,2 sekundy. Prędkość maksymalna także robi wrażenie - 265 km/h. Osiągi wręcz rewelacyjne patrząc na rodzinnego SUVa.
Audi RS Q3
Audi RS Q3 Audi RS Q3
Audi RS Q3

Oczywiście napęd wędruje na wszystkie koła za pośrednictwem siedmiobiegowej, dwusprzęgłowej skrzyni S-Tronic. Oczywiście samochód wymagał obniżenia i utwardzenia zawieszenia. Zmianie uległ również układ hamulcowy. Wszystko po to, aby auto prowadziło się jak najlepiej. Nadwozie wzbogacono dodatkami z włókna węglowego, a nadwozie osadzono na 20-calowych felgach z lekkich stopów. W kabinie króluje niebieska barwa. Alkantara przeplata się tu ze skórą Nappa i włóknem węglowym. Oczywiście nie zabrakło sportowych foteli i spłaszczonej u dołu kierownicy. Czas pokaże, czy podrasowany SUV trafi do sprzedaży.
Audi RS Q3
Audi RS Q3 Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3
Audi RS Q3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoop, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi RS Q3 na pierwszych oficjalnych fotografiach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi RS Q3 na pierwszych oficjalnych fotografiach