Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW X3 - nowy model w pełnej krasie

Samochody

rss

BMW X3 - nowy model w pełnej krasie

2010.07.15//  K. Spychalski
Po sześciu latach od prezentacji pierwszej generacji BMW X3 niemiecki gigant uznał, że czas już na zmianę. Zupełnie nowy model X3 znajdzie się w salonach sprzedaży pod koniec 2010 roku – wkrótce po oficjalnej premierze podczas autoshow w Paryżu. Jednak już dzisiaj możemy zobaczyć, jak prezentuje się nowa generacja popularnego crossovera.
Nowe BMW X3
Nowe BMW X3 Nowe BMW X3
Nowe BMW X3

Nowe nadwozie nawiązuje do poprzednika, jednak widać tutaj nową linię – znaną choćby z modelu X1 czy serii 5. Auto ma bardziej miękkie linie, niż poprzednia generacja X3. Wnętrze auta to powrót do klasyki BMW. Konsola środkowa nachylona w stronę kierowcy to znak firmowy BMW i dobrze, że Bawarczycy wrócili do tego.
Nowe BMW X3
Nowe BMW X3 Nowe BMW X3
Nowe BMW X3

Jak zwykle w przypadku BMW, jakość materiałów i wykończenia to ścisła czołówka i nie można w tym zakresie niczego zarzucić nowemu modelowi X3. Zbliża się on poziomem wykończenia do luksusowego SUV X5.
Nowe X3 urosło. Jest dłuższe o 83 mm, szersze o 28 mm i wyższe o 12 mm. Dzięki temu ilość miejsca w kabinie uległa zwiększeniu. Pojemność bagażnika wynosi 550 litrów a po złożeniu tylnej kanapy wzrasta do 1600 litrów.
Nowe BMW X3
Nowe BMW X3
Nowe BMW X3

W Europie BMW X3 na początku sprzedaży będzie dostępne w dwóch wersjach silnikowych. Z 2.0 litrowym dieslem o mocy 184 KM i 380 Nm momentu obrotowego, oraz z benzynowym silnikiem V6 o mocy 306 KM i 400 Nm. Paleta silnikowa z czasem będzie wzbogacona.
Nowe BMW X3
Nowe BMW X3 Nowe BMW X3
Nowe BMW X3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: Carscoop, zdjęcia: Autoblog; v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW X3 - nowy model w pełnej krasie