Motoryzacja   »   Samochody   »   Ferrari F8 Tributo opublikowało ciekawe materiały z nowym superautem

Samochody

rss

Ferrari F8 Tributo opublikowało ciekawe materiały z nowym superautem

2019.03.14//  J. Kruczek
Ferrari F8 Tributo pokazało, że ideał można jeszcze poprawić. Producent stara się utrzymywać gorącą atmosferę wokół swojego nowego modelu i w związku z tym zaprezentowało nowe ciekawe materiały.
Opublikowane nagrania skupiają się na kwestiach ogólnej wydajności oraz aerodynamiki. W filmach producent stara się wyjaśnić, dlaczego Ferrari F8 Tributo będzie się prowadzić po prostu idealnie. Inżynierowie postarali się, aby dopracować każdy najmniejszy detal konstrukcji.
Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo

Ferrari F8 Tributo przede wszystkim wykorzystuje odświeżony 3,9-litrowy silnik twin-turbo V8 generujący aż 710 KM. A to taka sama wartość, co w imponującym, torowym 488 Pista. Cała konstrukcja została też odchudzona o 40 kg względem 488 GTB. Spora część elementów nadwozia została wykonana z włókna węglowego.
Inżynierowie Ferrari wykorzystali w nowej maszynie liczne systemy wspomagające pracę poszczególnych układów pochodzące wprost z bolidu F1. Według Ferrari jeszcze żaden model marki się tak dobrze nie prowadził. Nie pozostaje nam nic, jak czekać na pierwsze pokazy siły na torach.
Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferrari F8 Tributo opublikowało ciekawe materiały z nowym superautem

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Ferrari F8 Tributo opublikowało ciekawe materiały z nowym superautem