Motoryzacja   »   Samochody   »   Abarth 500C - aniołek z rogatą duszą

Samochody

rss

Abarth 500C - aniołek z rogatą duszą

2010.03.04//  R. Staniec
Małe jest piękne – szczególnie, gdy obok stoi długonoga modelka. Taki właśnie jest Abarth 500C. Stoisko na którym prezentował swoje walory, było równie chętnie oglądane, jak stanowiska z prężącymi muskuły najdroższymi autami sportowymi.

Abarth 500C z praktycznością i wygodą ma niewiele wspólnego. Na zupełnie przeciwnym biegunie plasuje się radość z jazdy jaką zapewnia. To po prostu bardzo sympatyczne autko i jego ciasnota jest z nawiązką rekompensowana uśmiechem na twarzy, jaki niezawodnie na twarzy kierowcy wywołuje.
Abarth 500C Abarth 500C
Abarth 500C Zestaw idealny
Abarth 500C Cacuszko jakich mało

O ile Fiat 500C to aniołek nad którym możemy zobaczyć chmurki to wersja Abarth ma diabelskie rogi. Czarcia moc kryje się pod maską. 140 KM potrafi dostarczyć iście szatańskiej radości – w końcu „pięćsetka” to zawodnik wagi muszej i taka moc to aż nadto, by rozbujać tego malucha.

Abarth 500C wyróżnia się kolorystyką nadwozia. Dwubarwne malowanie z dodatkowym czerwonym smaczkiem na pewno nie pozostanie na drodze niezauważone. We wnętrzu na pasażerach wrażenie zrobi skórzana tapicerka i odsuwany dach.
Abarth 500C
Abarth 500C Znak rozpoznawczy Abartha
Abarth 500C

Na kierowcy wrażenie zrobi 140 KM mocy i skrzynia biegów ze łopatkami przy kierownicy. Wystarczy zamknąć oczy i można poczuć sie niczym w Ferrari - oczywiscie takie eksperymenty proponujemy robić w stanie spoczynku naszej bryczki.

Minusy Abartha? Tylko jeden – modelka z Genewy niestety nie jest na wyposażeniu seryjnym. No cóż, nie będziemy krytykować. W końcu do tej pory żaden producent nie zdecydował się na tak odważne wyposażenie seryjne auta. Z drugiej strony - złowienie urodziwej posażerki, na takie auto jak Abarth 500C, nie powinno być problemem.
Abarth 500C Wnętrze ciasne...
Abarth 500C ...ale wykonane z polotem i...
Abarth 500C ...szczyptą luksusu
Abarth 500C
Abarth 500C
Abarth 500C
Abarth 500C
Abarth 500C
Abarth 500C
Abarth 500C Abarth 500C
Abarth 500C Abarth 500C

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Abarth 500C - aniołek z rogatą duszą

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Abarth 500C - aniołek z rogatą duszą