Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Harley-Davidson The ONE - szatański custom bike od Fat Attack AG

Motocykle, skutery, quady

rss

Harley-Davidson The ONE - szatański custom bike od Fat Attack AG

2010.12.27//  A. Miklewska
Szwajcaria to kraj, w którym powstają niesamowite projekty samochodów i motocykli. W tym małym państwie mieści się firma Fat Attack AG, która zdaje sobie sprawę, że Harley-Davidson to z definicji dzieło sztuki.

Pomimo tego tuner od lat stara się zmienić kultowe motocykle w prawdziwe arcydzieła. Najnowszy projekt firmy otrzymał nazwę "The ONE", która w pełni pasuje do tego, co możemy zobaczyć na zdjęciach. Fat Attack AG wypuszcza ze swoich garaży extremalne motocykle, które mimo wielu zmian można serwisować u dowolnego dealera Harley-Davidsona.
The ONE by Fat Attack AG
The ONE by Fat Attack AG The ONE by Fat Attack AG
The ONE by Fat Attack AG

The ONE został ubrany w elementy wykonane z tytanu, aluminium i włókna węglowego. Zastosowanie nowoczesnych materiałów pozwoliło zmniejszyć wagę motocykla o 60 kg. Niezwykła maszyna może się też poszczycić wzrostem mocy do 110 KM.

Fat Attack AG posiada bogate doświadczenie w tuningu motocykli i w sportach motorowych. Wszystko za sprawą szefa stajni, Ursa Erbacher, który jest znany w świecie wyścigów. Nowy projekt podobnie, jak pozostałe został wykonany z części najwyższej jakości. Tuner zawsze przy swoich realizacjach wykorzystuje ramy pochodzące z Harley'a. The ONE trafił oficjalnie do oferty firmy za kwotę 145,000 dolarów.
The ONE by Fat Attack AG
The ONE by Fat Attack AG The ONE by Fat Attack AG
The ONE by Fat Attack AG

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: bornrich, v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Harley-Davidson The ONE - szatański custom bike od Fat Attack AG